Arzen Kapı Sistemleri

Adres

Başkent OSB 2.Cadde No: 3 Malıköy - ANKARA

Telefon

0312 612 20 25

Yetkili Adı

İhracat Departmanı

Yetkili Mail

info@arzenkapii.com

Faks

0312 358 28 22

8.000 m² kapalı alan, 32.000 m² açık alan üzerinde faaliyet gösteren tesislerimizde son teknoloji üretim sistemleriyle sizlere daima yaratıcı çözümler sunmak için çalışmaktadır.

Kalite, güven ve sağlamlıkta dünya standartlarının ötesinde, uzman insan kaynağı sermayesiyle ülkemizde ve dünyada sektöründe öncü olma yolunda siz değerli müşterilerimizin eşsiz destekleriyle emin adımlarla ilerlemektedir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız; sorumluluklarını ve taahhütlerini zamanında, eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden yerine getirmeyi, satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerinin yaşamlarını mutluluğa çevirmenin gayreti içerisindedir.

ARZEN tamamı yerli sermaye yapısı ile ülke ekonomisine sürekli değer katmayı görev edinmiş büyüyen Türkiye’mizin yükselen markası olmayı hedeflemektedir.

Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak, Arzen ailesi olarak Kapı Sistemleri sektöründe en son teknolojiyi kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek bu sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini hedef edinmiş bir kuruluş olarak, satış öncesi ve sonrası yüksek duyarlılık, gayret ve azim ile çalışmaktayız..

–  Başta teknolojik yenilikler olmak üzere, her türlü değişimi ve gelişimi hizmet alanlarına aktaran ilk firma olmak,

–  Dünyanın en gelişmiş işletmelerinin yönetim, çalışma ve teknoloji seviyelerine ulaşmak,

–  Türkiye güvenlik sektöründe liderliğe ulaşmak

–  Kazandığı güveni Türkiye dışına taşıyarak, başta komşu ülkeler olmak üzere, dünya pazarına açılmak.

 

Arzen Kapı Sistemleri