Kurabiye Üretimi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Kottim Sanayi Sitesi10576.Sokak No:30 Kratay/Konya TÜRKİYE

Telefon

0(332) 342 21 64

Yetkili Adı

Bekir BOSTAN

Yetkili Mail

info@arbekongida.com

Faks

0(332) 342 30 94

ARBEKON GIDA

1960 yılında Konya Karaman caddesinde bir dükkanda küçük bir odun fırınıyla yola koyuldu. Günde 20 kg pasta ile üretime başlandı. Geçen 46 yıl içinde küçük bir kurabiye imalatcısından büyük bir fabrikaya dönüşüm gerçekleşti. Kaliteye verilen önem her zaman AR&BE’nin temel başarı öğesi olmuştur. 1960’dan günümüze kadar da kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.

İnsanlara lezzet sunmak için çalışıyoruz. Tüm pasta ve kurabiye çeşitlerimizle nereye hizmet götürürsek götürelim; kalite, lezzet güvenilirlik ve müşterilerimize verilen önem hep esas olmaya devam ediyor. Fabrikamızda uygulanmakta olan ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardı ve ISO 22000 Gıda Güvenlik Sistemi, kaliteyi etkileyen işleri yöneten, uygulayan ve doğrulayan bütün personelin sorumluluk, yetki ve karşılıklı ilişkilerinin tanımlanmasını ve dökümante edilmesini öngörmektedir.

Kuruluşumuzda daha güzel bir gelecek sağlanması, çalışanlarımızın müşterilerimizin ve bütün ilgili tarafların memnuniyetine daha çok katkı sağlamak için, yönetimde, proseslerimizde, bütün faaliyetlerimizde ürünlerimizin performansını iyileştirmek için tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayan yöntemler geliştirilmektedir.

TATLI

BUKLE

KURABİYE

GÖZDE

ESİNTİ

KOKTEYL

ELİF

SUSAMLI

EV KURABİYESİ

TUZLU

YAĞLI GEVREK

KARIŞIK

Kurabiye Üretimi