Pim Burç İmalatı

Adres

1207 sokak No : 3 Ostim Ankara

Telefon

90(312)385-8303

Yetkili Adı

Murat Demirel

Yetkili Mail

pimmaksan@pimmaksan.com

Faks

90(312)385-8700

Pimmaksan iş makinaları endüstrisine yüksek kalitede pim ve burç imalatı yapmak için 1991 yılında kurulmuştur. Üretimini Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesin’de gerçekleştirdiği ürünleri yurtiçi ve yurtdışında geniş bir coğrafyada kullanılmaktadır.

Her marka ve modele ait iş makinaları için pim, burç, keçe, oring, shim, danagözü bilya, nut ve poliamid imalatı geçekleştiren Pimmaksan, portföyündeki 90.000 ürün çeşidi ve üretim kalitesi ile sektöründe lider konumundadır.

Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Pimmaksan, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ile sektörünün aranan ve tercih edilen markası olmuştur.

Sektörel deneyimini genç ve dinamik bir kadro ile sürdüren Pimmaksan, TSE ve ISO 9001:2008 kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir.

Kurumsal stratejimiz, sahip olduğumuz kazanım ve performansı sürdürebilirlik esasına dayanarak, toplumsal ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktır.

Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ve Ar-Ge yatırımlarını her zaman önde tutan bir şirket olarak, adı sektörde kaliteyle anılmaya başlamıştır. 2000 yılında alınan ISO-9001 belgesini kalitesini belgelemiştir.

2004 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Pimmaksan bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Sürekli yapılan yatırımlar ve müşteri memnuniyetine bağlı kalite anlayışı ile gelen başarı neticesinde bugün Pimmaksan artık sektörde yeniliklerin öncüsü ve kalite anlayışı gereği, müşteri memnuniyetini daima en önde tutan bir şirket olarak, Türkiye ve Dünya piyasalarında özellikle aranan bir marka haline gelmiştir.

90.000’i aşkın ürün çeşidine her yıl 5000 civarında ürün ekleyen Pimmaksan ürün çeşitliliği konusundada Türkiye’nin tek dünyanın önde gelen firmaları arasındadır.

Pimmaksan

• Global rekabete ayak uyduracak bir marka haline gelmeyi,

• Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek üretim kalitesini sürekli yükseltmeyi,

• Girişimci, yenilikçi, katılımcı ve süreç odaklı kurumsallaşmayı,

• Tüm süreçlerde sürekli iyileşme sağlamayı,

• İşletmemizde ve çevremizde kalite bilincini arttırmayı,

• Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamayı ve

• Verimli çalışma ortamları oluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

Pim Burç İmalatı